31.12.2016  |  Семінари

Стефан Бенедетті /семінари в Україні/

Місце та дата проведення.


     

Stephane Benedetti

       Стефан Бенедетті народився 15 лютого 1951 у Франції.
   В Екс-Ан-Провансі   закінчив школу і університет. Другу вищу освіту здобув у Паризькому університеті Сарбонна (випускник східного факультету), де вивчав японську, китайську і індійську філософію, фонетику та історію релігії.
   Володар 7-го дану Айкідо. Перше знайомство з Айкідо відбулося у Німеччині із зустрічі з сіханом Асаі Кацуакі (Asai Katsuaki) під час семінару з Дзюдо в 1966 році. Зустріч із Накадзоно (Nakazono) і Тамура (Tamura) сіханом у тому ж році стала вирішальною. Адже впродовж багатьох років потому був учнем і соратником Тамура сенсея (8 дан Айкікай), з 1984 року був його персональним секретарем. Сприяв у підготовці до видання і видав дві книги Тамура сенсея.
    У 1969 отримав перший Дан. Близько дев'яти років провів у Японії, де крім вивчення айкідо під керівництвом сіхана Нонака (Nonaka), Міядзакі (Miyazaki) і Кобаясі (Kobayashi) в Осаці, вивчав мистецтво  чайної церемонії - Тяною, театру Но, личкування меча та займався бізнесом.
     Мав щасливу нагоду та джерело приємних спогадів-вражень  від подорожі з Садатеру Арікава сенсеєм  європою, під час якого був асистентом та перекладачем.
    Написав книгу - "Айкідо - книга для тих хто починає" (“Aikido - Le livre du débutant”), що вперше побачила світ у 1993 році, а 2011 року вийшла у перекладі російською у видавництві «Скіфія -принт»СПб..
    Організував і очолює академію айкідо «Мутокукай Європа» («Mutokukai Europe»). У багатьох країнах світу існують його філії. Бенедетті є куратором напрямку Тамура сенсея в країнах СНД.
     В даний час він живе в Барселоні (Іспанія). 
 

無得
 
 
          Мутокукай - неформальна співдружність клубів під технічним керівництвом Стефана Бенедетті, учня сіхана Тамура Нобуйосі. Усі ці клуби зв'язані єдиним баченням традиційного айкидо, в дусі пошуку й відкриттів.
Всі ці клуби пов'язані єдиним баченням традиційного Айкідо, що практикується в дусі пошуку і відкриттів. Мутокукай не видає ніяких ступенів і існує тільки для того, щоб надати всім, хто поділяє спільний інтерес, можливість легше зустрічатися і обмінюватися інформацією. Скрізь ви будете прийняті як друг, як член сім'ї.
Мій дім - твій дім, перший крок до вселенської  родини, тої, що лежить у серці айкидо, як говорив Моріхей Уесіба. Немає ні анкети для вступу, ні для виходу. Ви вступаєте, якщо прагнете цього , і так само виходите.
Му-току - це буддистський термін, що виражає безкорисливу поведінку Бодгісаттви (кандидата на просвітління, який присвячує себе звільненню всіх живих істот;  бодгісаттва — це той, хто свідомо відмовляється від нірвани з метою порятунку всіх живих істот*). Співчуття або ж милосердя має на увазі, що не очікується нічого отримати, на знак подяки, усі дії по суті своєї безоплатні.
Немає мети для досягнення, тільки подорож, шлях. Шлях - це подорож, подорож - це шлях. Якщо ваш пошук полягає в іншому, існує безліч організацій, які можуть відповісти вашим очікуванням.
 


 

 
2020 рік
В Україні

Дата прведення

Місце проведення

Докладніше

Статус події

6 - 8 березня
Ужгород Джерело  
28 - 29 березня Київ Джерело
 
22 - 24 травня
Київ
Джерело